Rockice

Buty la sportiva

LOKALIZACJA


Opis


Profesjonalny sprzęt turystyczny i wspinaczkowy to absolutny mus dla wszystkich, którym marzy się profesjonalny trekking i pokonywanie odcinków, wymagających wspięcia się po skałkach. Bez odpowiednich akcesoriów ani elementów garderoby nie warto nawet podejmować próby — jest to najzwyczajniej zbyt niebezpieczne. Warto zawsze stawiać na profesjonalne rozwiązania, dostarczane przez renomowanych producentów.

Wśród najlepszych wytwórców sprzętu dla trekkerów i wspinaczy widnieje firma La Sportiva. Buty tej firmy cieszą się dużym uznaniem zarówno wśród pieszych turystów, jak i osób zajmujących się profesjonalnie wspinaczką. Cechuje je nie tylko odpowiednia wytrzymałość i wsparcie dla stopy czy newralgicznych stawów, ale też niebanalny, sportowy i agresywny design. Najważniejsze jednak są ich wyjątkowe właściwości, dzięki którym zyskały na świecie setki zwolenników.

Produkty — w tym buty — La Sportiva dostępne są w ofercie sklepu rockice.pl. Można je znaleźć tam w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, a nierzadko można też trafić na  ciekawe promocje. Przekonaj się, że ich oferta to najlepszy wybór.

Dodaj OpinieNIEDALEKO:

Bellbox sp. z o.o.

Poznań

ELEKTRYZUJ Roman Kubara

Jastrowie

THINK Sp. z o.o.

Poznań