WIELSPIN Sp. z o.o.

Ośrodek rehabilitacyjny dla dzieci

LOKALIZACJA


Opis


Dzieci są niewątpliwie jednymi z częstych pacjentów. Wymagają one profesjonalnej opieki i nowoczesnych form terapii, które pomogą ich bliskim uporać się z rozwojem choroby. W Wągrowcu nieopodal Poznania działa ośrodek rehabilitacyjny dla dzieci i młodzieży, organizujący całoroczne turnusy usprawniająco-rekreacyjne. Co ważne obiekt jest w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wewnątrz placówki znajduje się winda dwuosobowa, która pomoże dostać się do pokoi usytuowanych na wyższych piętrach budynku.

Dla tych, którzy są spragnieni kontaktu ze zwierzętami, możliwe jest odbycie dogoterapii, hipoterapii a w okresie letnim alpakoterapii.

Osrodek.wielspin.pl angażuje opiekunów do aktywnego uczestnictwa w zajęciach. Jest to szczególnie ważne dla dzieci, które mają problem z zaburzeniem koncentracji. Przebywanie w towarzystwie zwierząt potrafi pozytywnie oddziaływać na stan zdrowia psychicznego i fizycznego. Uspokaja, pomaga rozładować napięcie i mobilizuje dziecko do rozwijania sprawności ruchowej.

Dodaj OpinieNIEDALEKO:

Bellbox sp. z o.o.

Poznań

ELEKTRYZUJ Roman Kubara

Jastrowie

THINK Sp. z o.o.

Poznań