ALMA SERWIS Sp. z o.o.

Śmieci - Wągrowiec • http://www.almaserwis.pl

LOKALIZACJA


Opis


Masz duży ogród, w którym corocznie powstaje dużo różnych odpadów, a nie wszystkie nadają się na kompost i chcesz się dogadać z jakąś firmą, która by Ci je odbierała i wywoziła? Jedną z najsolidniejszych można znaleźć na stronie almaserwis.pl, która poleca swoje usługi w zakresie wywozu różnych śmieci z Wągrowca, Kórnika, Poznania i wielu innych miejscowości, których pełną listę można znaleźć na jej stronie. 

Przedsiębiorstwo to dysponuje kontenerami różnej wielkości, zatem bez trudu wybierzesz taki, który będzie Ci odpowiadał. Możesz do niego wrzucać wszystkie odpady ogrodowe, takie jak ziemia, skoszona trawa, gałęzie i liście, a kiedy będzie pełen, wystarczy zadzwonić, a pracownicy firmy go sprawnie odbiorą i wywiozą zawartość do utylizacji.

Poza typowymi śmieciami i odpadami z ogrodu firma zajmie się także wywózką gruzu poremontowego, a także odpadów zmieszanych. Pamiętać jednak należy, że te ostatnie są droższe w utylizacji, więc warto poradzić się pracownika firmy i zastanowić się, czy nie lepiej wziąć dwa mniejsze kontenery i po prostu śmieci od razu segregować.

Dodaj OpinieNIEDALEKO:

THINK Sp. z o.o.

Poznań

Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda

Poznań

AC Telekontrakt PHU

Poznań