BTL Polska Sp.z o.o.

Btl fala uderzeniowa

LOKALIZACJA


Opis


Polski dystrybutor światowego producenta urządzeń medycznych ma szeroki wybór sprzętów wykorzystywanych przede wszystkim w medycynie estetycznej - choć część z nich nadaje się także do zabiegów medycznych i fizjoterapii. Na stronie btlaesthetics.pl można znaleźć wszystkie dostępne propozycje wraz z dokładnymi opisami. Jedną z nich jest zabieg falą uderzeniową BTL X-WAVE, który poprawia stan skóry, ujędrniając ją, oraz tkanek podskórnych.

Szczegóły na temat działania tej metody zostały szeroko przedstawione na stronie dystrybutora, dzięki czemu łatwo można sprawdzić, czy chce się w nią zainwestować. Warto przy tym zauważyć, że jest ona mało inwazyjna, a jednocześnie daje wieloaspektowe efekty, zatem na pewno zabiegi takie spotkają się z wielkim zainteresowaniem klientów gabinetu.

Firma pomaga swym klientom dobierać sprzęty, a także uczy ich obsługi mające korzystać z nich osoby. Wspiera także w znajdowaniu dogodnych form finansowania, także jeśli chodzi o płatności ratalne czy też leasing.

Dodaj OpinieNIEDALEKO:

Softman S.A.

Piaseczno

Komputronik Biznes

Warszawa

happymani.pl

Warszawa