Foremski

Kominki oborniki - Foremski

LOKALIZACJA


Opis


Miły wieczór spędzony w domowym zaciszu, z wesoło trzaskającym ogniem w kominku? Z ofertą firmy Usługi Ogólnobudowlane Bartłomiej Foremski jest to wizja bardzo prosta do zrealizowania. Wspomniana firma w ramach swojej oferty skierowanej do klienta przedstawia możliwość sprzedaży oraz montażu wkładów kominkowych, biokominków, kominków elektrycznych, kominków gazowych, pieców wolnostojących oraz odkurzaczy centralnych.

Z racji zakresu swojej działalności firma zaprasza do skorzystania z oferty na wysokojakościowe, eleganckie kominki mieszkańców Oborników, Swarzędza i Poznania. Dla klientów z nieco bardziej oddalonych miejscowości, w tym także tych spoza województwa wielkopolskiego oferta również jest aktualna, jednak jej koszt będzie powiększony o transport na miejsce realizacji zlecenia. Z pewnością za to nie zmieni się sama jakość usługi, gdyż pracownicy dbają o pełne zadowolenie klienta na każdym etapie składania i realizacji zamówienia.

Firma posiada sprawdzoną renomę na rynku wielkopolskim, dzięki czemu coraz większa liczba klientów korzysta z jej usług. 

Dodaj OpinieNIEDALEKO:

THINK Sp. z o.o.

Poznań

Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda

Poznań

AC Telekontrakt PHU

Poznań