Mandala

Indyjska restauracja warszawa centrum - https://mandalarestaurants.com

LOKALIZACJA


Opis


Każdy, kto chce zjeść autentyczne dania kuchni indyjskiej, z pewnością powinien sprawdzić ofertę lokalu Mandala. Podmiot działa w branży od lat i może się pochwalić setkami zadowolonych klientów. Restauracja posiada trzy oddziały znajdujące się w dzielnicy Wola, Mokotów i Bielany.

Menu jest rozbudowane, więc nawet wyjątkowo wybredny klient znajdzie danie dla siebie. Klienci mogą zamówić między innymi curry, klasyczne naleśniki indyjskie, samosa, kebab, baranina w cieście grochowym, dum biryani i wiele innych dań. Oczywiście jadłospis zawiera również propozycje bezmięsne i bez nabiału. W przypadku problemu z wyborem obsługa chętnie pomoże, odpowie na wszelkie pytania związane ze składem potraw.

Indyjska restauracja działa w Warszawie w centrum. Rezerwacja jest możliwa poprzez stronę internetową podmiotu. Wychodząc naprzeciw potrzebom wszystkich klientów, podmiot oferuje jedzenie na wynos oraz z dostawą. Skorzystanie z usług tego lokalu to gwarancja miło spędzonego czasu oraz smacznych dań.

Dodaj OpinieNIEDALEKO:

Softman S.A.

Piaseczno

Komputronik Biznes

Warszawa

happymani.pl

Warszawa